Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Yılında Tırnaklarda Moda Ve Tasarım

2018 Yılında Tırnaklarda Moda Ve Tasarım

Her şeyin modası olur da tırnakların olamaz mı? Tabi ki olur. Hemen hemen her sene bir akım çıkıyor. 2018 yılında ise tırnaklar için çok güzel renkler ve süslemeler trend olacak.

2018 Yılında Tırnaklarda Moda Ve Tasarım

Parlak renkler, hayvan süslemeleri gibi birbirinden güzel tırnaklar, tırnaklarına önem veren kadınlar için yine gözde.

Tırnaklarda French

Bildiğiniz gibi Fransız manikürüne verilen isim. Fakat bu yıl oldukça farklı. Frenchlerde bu yıl, tırnak uçlarına kremsi renkler sürülürken, diğer kısmına ise koyu kırmızı sürülerek oldukça farklı bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Ya da normalde bir arada kullanmayı düşünmeyeceğiniz renkler bir arda kullanılmış.

Ojeler

Koyu kırmızı ojeler, siyah ojeler bu yıl tekrar moda. Pembe ve kırmızı ojenin bereber kullanımı gibi bir seçenek daha var. Hem farklı hem de çok güzel görünüyor. 2018 yılında tırnaklarda moda ve tasarım kendisini aşmış durumda. Gece davetlerinde ve özel gecelerde kullanabileceğiniz bir renk ise gece mavisidir. Prıltılı olursa daha da şık duracaktır. Kıyafeti tamamlayan bir görüntü ortaya çıkar. Yeşilin en güzel tonları zeytin yeşili, koyu yeşil ve yeşil ve mavi ikilisi yine oldukça moda olan renkler arasında. Ayrıca kahve-gri renkler tercih edeceğiniz renkler arasında olacak.

Sevimli Hayvanlar Tırnaklarda

2018 yılında tırnaklarda moda ve tasarım yılı olacak. Sevdiğiniz hayvanları tırnaklarınıza çizebilirsiniz. Bu yıl çok kullanılacak trendler arasında olan hayvan figürleri çok sevimli görünüyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ