Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Yengeç Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

2018 Yengeç Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

Yengeç burcundan olan insanlar gülmeyi seven, esprili ve çelişkili insanlardır. Dostluklara ve arkadaşlıklara önem verirler. Yardım etmeyi severler. Sevinçlerini ve üzüntülerini en üst seviyede yaşarlar.

2018 Yengeç Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

Sorunları varsa kendisini herkesten soyutlar ve kabuğuna çekilir. En gizemli burç özelliğine sahiptir. Üzüntüleri, sevinçleri, kötülük ve iyiyliği hepsini anda yaşar. Kendilerini tam olarak ortaya koyamaz. Bu da biraz kafasını karıştırır. Ne istediğini tam olarak bilemez ve karar veremez. Bazen yanlış kararlar alarak sıkıntılara neden olabilir.

Anlaştığı Burçlar

2018 yengeç burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar yazımızda yengeç burcunun anlaştığı burçlar ile devam edelim. Yengeç burçları, kendisi gibi su grubundan olan akrep ve balık burçlarıyla güzel anlaşır. Su grubundaki burçlar, romantik ve duygusal insanlardır. Bu nedenle birbirleriyle iyi anlaşırlar. Ayrıca kova burcu ile de anlaşır.

Anlaşamadığı Burçlar

Yengeç burcu ile oğlak burcu birbirlerinin tersi burçlardır. Bu nedenle oğlak burcuyla ya tam anlaşır, ya da hiç anlaşamaz. Oldukça sosyal ve dışa dönük olan ikizler burcu ile bunun tam tersi olan yengeç burcu çok zor anlaşırlar. Diğer anlaşamadığı burçlar ise terazi, aslan, yay ve koç burcudur. Yapıları gereği yengeç burçları, bu burçlarla anlaşmakta çok zorlanır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ