Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Yengeç Burcu Erkeği Ve Özellikleri (21 Haziran – 22 Temmuz)

2018 Yengeç Burcu Erkeği Ve Özellikleri (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu erkekleri genel olarak kibar ve centilmen erkeklerdir. İnsanlara uyum sağlamayı bilen, neyi nasıl konuşacağının bilincindedir. İnsanları kırmaktan çok çekinir.

2018 Yengeç Burcu Erkeği Ve Özellikleri (21 Haziran – 22 Temmuz)

Özellikle sevgilisine veya karısına karşı çok anlayışlıdır. Çok net kararları vardır ve çok dürüst erkeklerdir. Yalandan nefret eder. Sakin bir yapıları olduğundan aşırıya kaçan hareketleri olmaz. Hayata pozitif bakmayı bilen, yaşından olgun bir yapıya sahiptir. Çok hassatır ve olaylara duyguları ile yaklaşırlar. Sevgiye ve saygıya çok önem verirler. Yengeç burcu erkeği, çok saygılı olduğundan herkesten de bunu bekler. İnsanların yalanını yakaladığında onlardan hemen uzaklaşır. 2018 yengeç burcu erkeği ve özellikleri (21 Haziran – 22 Haziran) arasında en belirgin olanı, insanların yanlışlarını yüzlerine vurmayı sevmemeleridir. Yanlışlarını düzeltmelerinde yardımcı olmaya çalışırlar.

Yengeç Burcu Erkeği Ve Özellikleri

Yengeç erkeği oldukça heyecanlı, tutkulu ve duygusal bir yapıya sahiptir. Kişisel bakımına çok özen gösterir. Sezgileri kuvvetli olduğundan karşısındaki insanın ne hissettiğini, onun nasıl rahat edeceğini bilir ve buna özen gösterir. İlişkisinde samimi, sevecen ve anlayışlıdır. Yengeç burcu erkeği ve özellikleri arasında aile hayatına önem vermeleri ile dikkat çeker. Onlar için konfor, güven ve düzen çok önemlidir. Oldukça sabırlıdırlar. Sadık bir eştir. Espri yeteneği iyi gelişmiştir. Çok kıskanç olabilir, kontrol edici olabilirler. Bağlılık ve sevgiye önem verirler. Yengeç erkeğini seksi elbiseler, kokular ile etkilemek mümkündür.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ