Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Yay Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

2018 Yay Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Yay burçlarının kavrama yetenekleri çok gelişmiştir. Yay burçları oldukça iyimser ve içten insanlardır. Geçmişteki hatalarından ders çıkarmayı çok iyi bilirler. Aynı hataları yapmamaya özen gösterirler.

2018 Yay Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Çok özgürlükçü, pratik ve biraz da patavazsız insanlardır.bazen hiç düşünmeden risklere girerler. Çok meraklı ve yenilikçi insanlardır. Yeni şeyler bulmayı ve araştırmayı severler. Çok yönlü insanlardır.

Anlaştığı Burçlar

Yay burçları kendileri gibi ateş grubundan olan burçlarla iyi anlaşırlar. Bu burçlar koç, aslan ve kendi burcu olan yaylardır. Hayata bakış açıları benzerlik gösterir. Ayrıca ikizler, terazi ve kova burçları ile çok iyi arkadaşlıklar kurarak, ikili ilişkilerde beraberlik kurabileceği burçlardır.

Anlaşamadığı Burçlar

Yay burçlarının anlaşamadığı burçlar ise toprak grubundan olan oğlak, başak ve boğa burçları, su grubundan olan balık, yengeç ve akrep burçlarıdır. Bazen anlaşma ve anlaşamama durumları kadın ve erkeğe göre değişiklik gösterebilir. Yay kadınının anlaştığı bir burçla, yay erkeğinin anlaşamadığı da olur. Ya da tam tersi bir durum yaşanabilir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ