Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Yay Burcu Erkeği Ve Özellikleri (23 Kasım – 21 Aralık)

2018 Yay Burcu Erkeği Ve Özellikleri (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu erkeği maceracı, filozof, kumarbaz ve sporcudur. Enerjileri hep yüksektir. Fakat oldukça da sakinlerdir. Neşeli insanlardır. Sıkıntılı durumlarda dahi neşelerini yitirmezler.

2018 Yay Burcu Erkeği Ve Özellikleri (23 Kasım – 21 Aralık)

Komik olan bir şeyi başkasından dinlediğinizde komik gelmeyebilir ama yay bırcu erkeği anlatıyorsa en basit hikaye bileçok heyecanlı ve eğlenceli gelir. Eğlenirken aynı zamanda eğlendirmesini de bilir. Yay burcu ile vakit geçirmek çok keyiflidir. O yanınızdaysa sıkıntılı durumlar size kolay görünecektir. Desteklayici bir yapısı vardır. Oldukça pizitif erkeklerdir. Her şeye pozitif yaklaşmasını iyi bilirler. Başka insanlara faydası olurken kendisine fazla bir faydası dokunmaz.

Yay Burcu Erkeği Ve Özellikleri

2018 yay burcu erkeği ve özellikleri (23 Kasım – 21 Aralık) arasında en dikkat çeken özelliği ise kadınlara olan düşkünlüğüdür. Çok sosyal ve dışa dönük olan yay erkekleri, bu özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi bilir. Çocuksu ruhu, romantik oluşu kadınları kendine çeker. Kadınlarla vakit geçirmeyi çok sever. Çok çapkın bir erkek olduğundan bir kadına bağlanmaktan korkarlar. Bir kadına bağlanabilmesi için kadının onu özgür bırakması gerekir. Eğer bu şekilde beraberliği olursa, oldukça iyi bir eş olabilir. Dışarı hayatını ev hayatına tercih edebilir. Eşine ve evine karşı biraz ilgisizdir. Eşiyle vakit geçirmektense arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi tercih eder. Arkadaşlarına karşı oldukça sevecen ve anlayışlıdır. Sıkıcı bir ortamda olmaktan hoşlanmaz. Keyifli vakit geçirmek ister.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ