Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Terazi Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

2018 Terazi Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

Astroloji açısından bakıldığında terazi burçları nazik ve kibar insanlarıdır. Kabalıktan hiç hoşlanmazlar. Teraziler estetiğe ve güzelliğe önem veren insanlardır. Oldukça uyumludurlar. Terazi burcu insanları temiz kalpli, saf ve oldukça zeki insanlardır. Temiz kalpli oluşları çabuk aldatılmalarına neden olur. İyi bir dinleyici ve konuşmacıdır. Hiç aceleci davranmazlar. Telaşlı değillerdir. Çok dengelidirler ve çok inatçılardır.

2018 Terazi Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

Anlaştığı Burçlar

2018 terazi burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar yazımıza anlaştığı burçlar ile devam edelim. Terazi burcu insanları yaşamayı seven, oldukça uyumlu, esprili, oldukça adaletli olduklarından, kendileri gibi olan kova burcu ile güzel anlaşırlar. Ayrıca kendi özelliklerine benzeyen ikizler burcu ve aslan burcu ile de oldukça iyi anlaşan burçtur.

Anlaşamadığı Burçlar

Terazi burçları asil karakterli, kibar ve zarif burçlardır. Uyumlu ve dengelidir. Bu nedenle hemen sinirlenen, çok çabuk kararlar veren koç burcuyla kolay kolay anlaşamazlar. Hassas bir yapıya sahip olan teraziler, koç burcunun ani sinirlerinden hemen kırılabilir bir yapıya sahiptir. Birliktelikleri zor olan burçlardır. Yine ani tepkileri olan, oldukça sakin olan terazi burçları ile anlaşamazlar. Ayrıca çok detaycı bir kişiliğe sahip olan oğlak burçları ile de anlaşması çok zordur. Terazi burcu için fazla bunaltıcı olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ