Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Terazi Burcu Erkeği Ve Özellikleri (24 Eylül – 23 Ekim)

2018 Terazi Burcu Erkeği Ve Özellikleri (24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu erkeği çok kararsızlardır. Her konuda bu kararsızlıkları ortaya çıkar. Bu bazen başarı bazen de başarısızlık getirebilir. Terazi erkeği iyimser, iyi kalpli ve yumuşak bir insandır. İnsanları kırmaktan çok çekinirler.

2018 Terazi Burcu Erkeği Ve Özellikleri (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendileri kırılsa bile bunu belli etmezler. Fakat kırgın olsa da kendisini hemen toparlar. Uzun süre mutsuz gezemez. Kırgınlıkları kalbinin bir köşesinde kalır. Bu demek oluyor ki çok duygusal ve romantik erkeklerdir. Hareketlerini duygularıyla kontrol eder. Terazi burcu erkeği ve özellikleri arasında oldukça yumuşak, ılımlı ve herkesle uyum sağlayan biridir. Terazi erkeği ile anlaşmamak neredeyse imkansızdır. Her duruma ve ortama ayak uydurmayı bilir. İnsanları yargılamaz. Yalan söylemeyi sevmez ve zaten beceremez. Yalandan nefret eder.

Terazi Burcu Erkeği Ve Özellikleri

Terazi burcu erkeği çok meraklıdır. Her konuyu detaylarına kadar inceler. Ayrıca sezgileri çok kuvvetli olduğundan birçok konuda tedbirli davranabilir. Sezgilerini çok iyi kullanırlar. Yeniliklere açık ve öğrenmeye hazır bir yapısı vardır. Bir o kadar da çabuk sıkılan biridir. 2018 terazi burcu erkeği ve özellikleri ( 24 eylül – 23 Ekim) başlıklı yazımızda sırada terazi erkeklerinin ne kadar özgürlüğüne düşkün oldukları var. Kısıtlanmaktan nefret ederler. İyi bir konuşmacıdır ve bu özelliği ile ikna edicidir. Huzurlu bir hayatı tercih ettiğinden tartışmalardan uzak durur. Sanata yatkın ve rahatlığına düşkündür. Terazi burcu erkeğini gerçekten tanımak biraz zordur. Çok adaletli bir yapısı vardır. Her şeyi olumlu ve olumsuz özelliklerine göre değerlendirir. Aile hayatına önem verir ve ev yaşantısını sever. Saygılı, kibar ve nazik insanlardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ