Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Takı Modası

2018 Takı Modası

2018 Takı Modası Ve 2019 Takı Modası Hakkında

2018 takı modası denildiğinde akla ilk gelen takılar, uzun kollu kıyafetler, eldivenler ve kol manşetleri üzerine takılan bilekliklerdir. Bileklere takılan bileklikleri göstermenin en güzel yolu olan bu yöntem, aksesuar modası bakımından, hem şık hem de farklı görünmektedir. Eskiden anneannelerimizin çokça kullandığı broşlar bu sene tekrardan moda olmuş durumda. Fakat şimdilerde bu broşlar çok küçük olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle gömleklerin ve ceketlerin üzerine birkaç tane birden takarak çok farklı bir stil yaratabilirsiniz. Düğme yerlerine takarak kendinize özel bir tarz da oluşturabilirsiniz. Ayrıca broşlar şık durması açısından çok önemli bir aksesuardır. Bir de 2019 takı modası açısından şimdiden ön plana çıkan, hiç bir zaman modası geçmeyen incilere de değinmek gerek. İnci, şıklık ve zerafetin bir simgesidir. İnciler tek başına kullanıldığı gibi birçok aksesuar içinde de kullanılmaktadır. Bunlar küpeler, kolyeler, broşlar, şapkalar vb.


2018 Yüzük Modası

2018 takı modası yüzüklerde de kendisini oldukça ön palana çıkarmıştır. Şimdilerde birden fazla yüzük takmak çok moda oldu. Hemen hemen her parmağa bir yüzük takılmaktadır. Bir de tasma kolyeler var. Zaten hayatımızda olan bu kolyeler bu sezon daha da kalın ve gösterişli olarak karşımıza çıkmaktadır. Küpelerde ise uzun küpeler, taşlı küpeler ve püsküllü küpeler ama tek tarafa takılan küpeler çok moda, aynı zamanda da birbirinden farklı küpeleri tek kulağa takmak da çok moda. 2018 takı modası bu denli öne çıkarken, 2019 takı modası yine aynı şekilde ön planda duracağı kesin, bir de büyük ve doğal taşlardan yapılan takılar da oldukça moda olmuş durumda. Özellikle de bu taşları kolyelerde daha çok görmekteyiz.

2018 takı modasında bu yıl çok trend olan bir diğer takı modeli ise kulaklardaki Ear Cufflar bu moda 2019 takı modası olarak da karşımıza çıkacağı kesin. Aslında hayatımızda hep olan Ear Cuff modası bu sene küçük boyutlarda kullanılacak ve rock stil ile punk modellerini daha çok göreceğiz. Bu sezon punk / rock stilleri sıkça karşımıza çıkmaktadır. Böylelikle birçok kattan oluşan zincirler ve bu zincirlerden oluşan kolye çeşitlerini bol bol göreceğiz. Bunun yanında farklı kolyeleri beraber kullanmak da oldukça moda. Yani bu sene bol zincirli kolyeler, püsküllü küpeler, incili aksesuarlar, farklı farklı küpeler aynı kulakta göreceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ