Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Oğlak Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

2018 Oğlak Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Oğlak burçlarının en önemli özellikleri güçlü karaktere sahip olamaları, kendinden emin olmaları ve sağlam kişilikleridir. Biraz soğuk ve mesafilidirler. Maddiyata biraz fazla önem verirler. Para onlar için aşktan önce gelir.

2018 Oğlak Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Geleneklerine ve göreneklerine bağlı insanlardır. Çok sabırlı ve mantıklı insanlardır. Çok hassas bir yapıları vardır ve duygularını belli etmekten kaçınırlar. Kuralların dışına çıkmayı sevmezler. Biraz içlerine kapanıklardır.

Anlaştığı Burçlar

Oğlak burçlarının anlaştığı burçlar arasında boğa ve başak burçları başta gelir. İkisinden de oğlaklara iyi bir eş olur. Ortak noktaları ise işkolik olmalarıdır. Yengeç burcu ile fazla uyum sağlamasa da yine de iyi anlaşırlar.

Anlaşamadığı Burçlar

Oğlak burcunun anlaşamadığı burçların başında ikizler gelir. İkizler dikkatsiz, dağınık ve plansızlardır. Bu yüzden oğlaklarla fazla anlaşamazlar. İkizlerin tam tersi olan oğlaklar bu duruma katlanamaz. Oğlak burcu ile anlaşamayan bir diğer burç ise yay burcudur. Belki de hiç anlaşamadığı bir burçtur. Yay burcu, eğlenceye düşkün ve hareketlidir. Oğlak ise tam tersi. Yine anlaşamadığı burçlardan birisi de terazi burcudur. Teraziler oğlakları fazla otoriter bulur ve bu onların yapısına terstir. O yüzden iyi anlaşamazlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ