Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Oğlak Burcu Erkeği Ve Özellikleri (22 Aralık – 20 Ocak)

2018 Oğlak Burcu Erkeği Ve Özellikleri (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak burcu erkeği kendilerine çok güvenirler. Oğlak erkeklerine biraz zor yaklaşırsınız. Ilımlı, sakin, sessiz ve bir o kadar da güçlü bir yapıları vardır. İçe dönük bir yapıları olmasına rağmen, kendilerini iyi hissettikleri bir ortamda gayet neşeli ve rahat olurlar.

2018 Oğlak Burcu Erkeği Ve Özellikleri (22 Aralık – 20 Ocak)

Yine de her yanlarını açık etmezler. Oğlak burcu erkeği korumacıdır. Birilerine yardımcı olmayı sever ve gerçekten yardımcı olur. Ona güvenebilirsiniz. Çok iyi bir aile babası olur. Biraz otoriter bir yapıları vardır. Başkaları için karar vermeyi sever. Bu konuda çok ısrarcıdır ve düşüncesinden döndürmek çok zordur. Bu durum aile içinde ve beraber olduğu kadın için oldukça üst seviyededir. Oğlak burcu erkeği ve özellikleri arasında para ve iş önce gelir. Aşk sonrasında kalır.

Oğlak Burcu Erkeği Ve Özellikleri

2018 oğlak burcu erkeği ve özellikleri (22 Aralık – 20 Ocak) demişken güven konusuna değinmek gerekir. Özellikle aşk konusunda gerçekten güvenmek ister. Aşık olduğu kişiye duygularından açık açık bahsetmez. Yine de oldukça romantik erkeklerdir. Kadınlar konusunda tecrübeli değillerdir. Elde etmek için ne yapacağını fazla bilmez. İnce fikirli insanlar değillerdir. Ayrıntılara fazla önem vermezler. Bu karşı cins tarafında yanlış anlaşılabilir ama, oğlak erkeği kötü niyetli değildir. Planlı ve programlı hareket etmeyi sever. Hırslı ve kafasına koyduğunu yapar. Biraz geleneklerine bağlıdır. Fazla iyimser değillerdir. Hırslı ve inatçıdır. Hayatlarındaki öncelik işleridir. İş konusunda tavizi yoktur. Sert bir yapıları vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ