Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Kova Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

2018 Kova Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Burçlar arasında en uyumsuz burçtur. Ağırbaşlı olsa da bazen havai olabilir. Özgürlüğüne çok düşkündür. Birine bağlanmak kovaları zorlayan bir durumdur. Hayallerini gerçekleştirmesi için özgürlüğe ihtiyaç duyar.

2018 Kova Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Kova burcu hisleri çok kuvvetli olan burçlardır. Değişmek ve gelişmek öncelikleridir. Biraz sabit fikirli ve kararlıdırlar. Kararlarından vazgeçmezler. Güven sorunu olduğundan herkese güvenemez. O yüzden de öğrendiği şeylerikendisine saklar. Bazen dengesiz davranışları olsa da ilişkilerinde başarılı olmayı bilir.

Anlaştığı Burçlar

İlk başta balık burcu ile güzel anlaşır. Fakat zaman geçtikçe anlaşamadıkları birçok yönleri ortaya çıkar ve anlaşmazlığa düşerler. Kova burcu ile aslan burcu ise beraberken romantik, neşeli ve hareketli vakit geçirirler. Fakat sonradan anlaşamadıkları fark ederler.

Anlaşamadığı Burçlar

Kova burcunun hiç anlaşamadığı burçlar boğa, akrep burçlarıdır. Kova burçları neşeli, konuşkan bir burçtur. Oldukça bilgili, kültürlü ve konuşurken insanı büyüleyen bir tarafı vardır. Ayrıca yardım etmeyi sever, insani ilişkileri oldukça iyi olsa da anlaşamadığı burçlar mutlaka var. Kova ile akrep burcu birbirlerinin tam tersi burçlardır. En başta anlaşabilirler gibi görünse de aslında hiç anlaşamazlar. Kova burcunun hiç anlaşamadığı burçlardan birisi de boğa burcudur. Bu iki burcun arasında en ufak ortak nokta yoktur. Hep farklı şeylerden hoşlanırlar ve ilgi alanları oldukça farklıdır. Bu yüzden anlaşamazlar.

««« Önceki Yazımız
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
maltepe escort