Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 İlkbahar – Yaz Makyaj Trendleri

2018 İlkbahar – Yaz Makyaj Trendleri

2018 İlkbahar – Yaz makyaj trenleri arasında yeninin ve eskinin harmanını görmekteyiz. 2018 ilkbahar ve yazında daha çok cesur makyajlar göreceğiz. Eğer makyaj yapmayı seviyorsanız, makyaj modasını da takip ediyorsunuzdur.

2018 İlkbahar – Yaz Makyaj Trendleri

Makyaj bir kadının kıyafeti gibidir. Sizi tamamen değiştirebilir. Fakat bu değişim iyi ya da kötü de olabilir. Makyaj yapmayı biliyorsanız harika bir görünüm ortaya çıkar. Ama eğer doğru makyaj yapamıyorsanız, kötü bir görüntü ortaya çıkabilir. Şimdi de 2018 İlkbahar – Yaz makyaj trenlerine beraber bakalım.

Doğal Makyaj

Doğal makyaj uzun zamandır moda olan bir akım aslında. Bu trend 2018’de de kendini gösterek gibi duruyor. Özellikle yaz aylarında doğal makyaj, mevsime uygun bir görüntü verecektir. Bahar aylarında ise daha soft bir görünüm kazandırır. Abartılı makyaj sevmeyenler için ideal bir seçim olacaktır. Hem modayı takip etmiş olacaksınız hem de sevdiğiniz makyajı yapmış olacaksınız.

Etkileyici Bakışlar

2018 ilkbahar-yaz makyaj trenleri arasında makyajın olmazsa olmazı göz makyajından bahsedelim. Cilt canlı ve nemli göründüğünde bakışlarınızı değiştirebilirsiniz. Kaşlar, kirpikler ve gözlere yapacağınız vurgulu makyaj ile etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Parlak Ciltler

Cildinize parlak bir görünüm verirseniz, güneş ışığı ile cildiniz daha ön plana çıkacaktır. Özellikle elmacık kemikler parlak makyaj ile daha da güzel ve çekici görünecektir.

Bronz Makyaj

2018 ilkbahar-yaz makyaj trendleri arasında bronz makyaj oldukça dikkat çekici. Zaten yazın güneşte yanan cilde bir de bronz makyaj yapıldığında, bronz ten ortaya daha güzel çıkacaktır. 2018 yazında oldukça tutulacak olan bir trend.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ