Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 İkizler Burcu Erkeği Ve Özellikleri (21 Mayıs – 20 Haziran)

2018 İkizler Burcu Erkeği Ve Özellikleri (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler burcu erkeğinin en belirgin özelliklerinden birisi çok fazla değişken fikirlere sahip olmalarıdır. Birçok şeyi aynı anda düşünebilirler. İlk başlarda biraz güvenilmez gibi gelebilirler. İkizler burcu erkeği çok pratik zekalı, insanlarla iletişimi çok iyi olan erkeklerdir.

2018 İkizler Burcu Erkeği Ve Özellikleri (21 Mayıs – 20 Haziran)

Her kusurlarını affedebilirsiniz. Kendilerini sevdirmeyi bilirler. Beğenilmekten ve ilgi görmekten büyük keyif alırlar. Dışarıda vakit geçirmeyi severler. Evde olmak onların tarzı değildir. İncelemeyi, insanları gözlemlemeyi severler. 2018 ikizler burcu erkeği ve özellikleri (21 Mayıs – 20 Haziran) arasında her an fikir değiştirmeleri vardır. Aşk hayatlarında nadir de olsa ciddi olmayı başarırlar. Çok beğendiği bir kadını, birden beğenmemeye başlayabilir. Flört etmeyi severler. Uzun bereberlikler onlara göre değildir. Sevmekte çok zorlanır. İkizler erkeği ile olacak kişinin her an her şeye hazırlıklı olması gerekir. Kesinlikle baskı altına almamalı ve onu sıkmamalıdır.

İkizler Burcu Erkeği Ve Özellikleri

İkizler burcu erkeği ve özellikleri astroloji açısından incelendiğinde, fazla sorumluluk sahibi olmadıklarını görürsünüz. İleriye dönük değil, anı yaşamayı seçer. Bir kadınla beraber olabilmesi için, o kadının farklı yönleri olan, enerjik, gizemli, yenilikçi ve kültürlü olması gerekir. Aksi halde ikizler erkeği ile anlaşması biraz zordur. Aynı şeyleri yapmaktan hoşlanmaz, sürekli olarak değişiklik ararlar. Bencil ve kıskanç değillerdir. Gayet saygılı olurlar ve aynı saygıyı kendileri de beklerler. Çocukları severler ve onlarla çok iyi anlaşarak, çok güzel iletişim kurarlar. Kaba ve otoriter baba tarzı ikizler burcu erkeğine uygun değildir. Çocuklarıyla arkadaş gibi olabilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ