Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 İçin En Güzel Ev Dekorasyon Fikirleri

2018 İçin En Güzel Ev Dekorasyon Fikirleri

Evinizin görüntüsünden sıkıldınız mı? Yeni bir hava mı katmak istiyorsunuz? İşte size 2018 için en güzel ev dekorasyon fikirleri ile ilgili tüyolar.

2018 İçin En Güzel Ev Dekorasyon Fikirleri

Ahşap Mobilyalar

Bu yıl beyaz dolapların aksine ahşap dolaplar daha gözde. Bazı seneler ön planda olmasa da her zaman bir geri dönüş yaşanmaktadır. Ahşap dolaplar eve her zaman daha sıcak bir görüntü kazandırmaktadır.

Çiçekli Desenler

2018 yılında sade ve düz renklerin aksine, çiçekli desenler daha çok tercih edilmektedir. Özellikle yastıklar, perdeler ve koltuklarda çiçekler bol bol kullanılmaktadır.

Aydınlatmalar

Şimdilerde halatlı ve ahşap detayı olan aydınlatmalar çok sık kullanılmaktadır. Hatta eskiye dönüş var diyebiliriz. 2018 için en güzel ev dekorasyon fikirleri arasında retro tarzı oldukça popüler.

Sıcacık Renkler

Modern tarz döşemelerde renkler daha soğuk bir görüntü ortaya çıkarabiliyor. Fakat 2018 yılında renkler daha sıcak ve daha bir ev havası katıyor.

İyi bir uykunun ardından emin olun güne çok enerjik başlayacaksınız. Bu biraz da yatak odanızın dekorasyonu ve rahatlığı ile ilgilidir. Huzurlu ve rahat bir yatak odası güne iyi başlamanıza yardımcı olacaktır. Bu sene yatak odaları daha sade, az eşya ve sıcak renklerle bezenmiş durumda.

Sıcaklık Kazandıran Modernlik

Retro tarzı ev döşeyeceğiniz zaman eski ve sıkıcı mobilyalar seçmek yerine yine eski tarz fakat hem kullanışlı hem de modern bir görünüm kazanabilirsiniz.

Koltuk Kumaşları

Eskiden büyüklerimizi evlerinde gördüğümüz kadife koltuklar, yine moda. Fakat kullanış olarak fazla elverişli olmayan bir kumaştır. Her ne kadar moda olsa da fazla uzun sürmeyecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ