Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Göz Makyajında Son Trendler

2018 Göz Makyajında Son Trendler

Her renk herkese yakışmaz. Ama bütün bu renkler arasında size yakışan bir renk mutlaka vardır. Önemli olan makyajı doğru renkle ve doğru şekilde yapabilmektir.

2018 Göz Makyajında Son Trendler

Ten renginiz de makyaj renkleriyle bağlantılıdır. Bugün sizlere 2018 göz makyajında son trendler başlıklı yazıyı hazırladık.

2018 Göz Farı Trendleri

Baharda ve yz aylarında çok iyi gidecek olan pembe renk, göz farı olarak da karşımıza çıkıyor. Özellikle de genç kızlar pembe göz farını çok sevecekler. Ben açık ton farları sevmiyorum diyorsanız, onunda çaresi kahverengi ve tonları olan farları kullanabilirsiniz. Daha kadınsı görünecek oldukça şık olacaksınız. Yüzünüze çekici ama yumuşak bir görüntü vermek istiyorsanız seçiminiz şampanya rengi olmalıdır. Güzel bir makyajla tamaladığınızda harika görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Canlı ve dinamil bir görünüm istiyorsanız, maviyi kullanmalısınız. 2018 yazında ışıldamak için iyi bir seçim olacaktır. Biraz daha iddialı iseniz, neon renkleri kullanabilirsiniz. Hele de partileri seviyorsanız, kesinlikle neon renkleri kulanmalısınız.

2018 Göz Makyajı Trendi

2018 göz makyajında son trendler başlıklı yazımıza göz makyajı ile devam edelim. Dumanlı göz makyajı size gizem katabilir. Bu makyajı ıslak gibi görünen saçlarla tamamlayarak daha da çekici görünmeniz mümkün. 2018 yılında oldukça moda olan metalik renkleri kullanarak da göz makyajı yapabilirsiniz. Göz makyajında çok moda olan bir diğer şey ise taşlardır. Göz makyajına taş ekleyerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha farklı şeyler arıyorum diyorsanız, örümcek maskarası denilen trend ile kirpiklerinizi kıvrımlı gösterebilirsiniz. Son olarak da ağartılmış kirpiklerden bahsetmek istiyorum. Tamamen farklı bir şeyler isteyenler için beyaz rimel kullanarak kirpiklerinizi ağartabilirsiniz. Seçim sizin. İsterseniz makyaj yapmadan da çıkabilirsiniz. Doğal görünüm sevenler için ideal.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ