Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Gelinlik Modelleri

2018 Gelinlik Modelleri

2018 Gelinlik Modelleri

Bayanlar daha küçücük bir kız çocuğuyken bile hayallerinizi süsleyen gelinlik modeli vardı. Her halde her kızın çocuğunun en güzel hayali buydu, gelinlik giyinmek. Gelinlik giyinmeyi her kız hayal eder fakat en önemli ayrıntıyı unutmamak gerekir. Fakat gelin adayları unutmayın ki gelinliğinizi hayalinizdeki gibi olsa da gelin ayakkabınız, takınız, saçınız ve makyajınızda o kadar önemli çünkü bunların hepsi birbirini tamamlar, gelinliğinize uygun saçını makyajını yaptırmanız ve ona göre takı kullanmalısınız. Her bayanın hayalindeki gelinlik modeli farklıdır. Hayalini kurduğunuz gelinlik modelini bulmak bu kadar da zor değil Aslında, 2018 gelinlik modelleri arasında mutlaka hayallerinizi gerçekleştirecek modelleri bulacaksınız. Bunun için 2018 gelinlik modellerini iyi araştırmanız gerekir.

Fransız Danteli Gelinlik Olmazsa Olmaz

Kızlar her ne kadar annenizin çeyiziniz için yaptığı o dantelleri istemeseniz de içinizde bir yerlerde dantel modelini beğendiğiniz kabul etmeniz gerekir. Neden diye soruyorsanız? Siz değil misiniz illaki gelinliğim fransız danteli gelinlik olsun diyen. Siz değil misiz gelinlik moda evleri gezen o zaman kabul etmelisiniz ki gerçekten güzel fransız danteli gelinliğin bir yerlerine de olsun istersiniz o dantelleri hiç olmazsa kesinlikle duvağınız da olsun istersiniz. Dantel duvakta ayrı güzel duruyor.Kabarık Gelinlik Modeli

Hayalini kurduğunuz kabarık gelinlik modelini istiyorsanız öncelikle siziz vücut tipinize uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Kabarık gelinlik modeli her vücut tipine gitmez, kabarık gelinlik ince belli ve bacak boyunun vücudunuz ile orantılı olan bayanlar için idealdir, Kabarık gelinliğin diğer adı prenses model olarak biliniyor. Ayrıca Straplez model olanlarını da büyük göğüsleri olan bayanların tercih etmesi gerekir. Rüya gibi başlayan aşklara yakışan modeller ile hem asaleti hem de prenses gibi görünmeyi elden bırakmak istemiyorsanız, ayrıntılar içinde kalmak istemiyor ve onlarla beraber göz alıcı olmayı istiyorsanız, bunun için yapmanız gereken, düğünden 5 ay önce hazırlıklara yavaş yavaş başlamanız gerekiyor, böylelikle acele karar vermiş olmazsınız ve yanlış seçimler yapmamış olursunuz. Acele karar vermek yanlış seçim yapmaya neden olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ