Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Dekorasyon

2018 Dekorasyon

2018 Dekorasyon

2018 Yılı sezon iç mekan dekorasyonu renk çeşitleri alternatiflerini merak eden müşterilerimiz için adeta sürpriz gibi bir haber verilebilir. Bu sezonun dekorasyon renkleri çok beğenileceği de söyleyebiliriz. Zira evinize adeta çiçekli bahar gelecektir. Kırmızılar, Pembeler, maviler özellikle de griler çoğunlukla görülecektir. 2018 Dekorasyon arasında yer alan ve bu renkleri kendi mekanlarınızın iç dekorunda kullanabilirsiniz.Mavi renklerle denizin esintisini mekanınıza getirebilirsiniz. Aynı biçimde pembelerle asaleti, masumiyeti saflığı ve romantizmi kendi evinize taşıyabilirsiniz. Gri tonu şıklığı, modernliği, şehir stilini ve evinizde sadeliği görmeniz mümkün olacaktır. Bu sezonun yani 2018 Dekorasyon arasında bulunan seçeneklerinden hangisini tercih ederseniz edin inanın mutlu olabileceksiniz, kendinizi çok daha mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Daha coşkulu, sevinçli daha kararlı, daha saf sade ve daha net başarılı bir netice alacağınızdan emin olabilirsiniz.

2018 Dekorasyon sezonun ev renklerini daha pek çok renk kartelasında kombin etmeniz mümkündür. Renk seçeneğinde gri gibi soğuk bir tonlardan oluşuyorsa eğer bu renk seçenekleri daha sıcak renklerle kombin edebilirsiniz. 2018 Dekorasyon arasında yer alan seçenekleri değerlendirerek sizde bu sezonun dekorasyon trendlerine uyum sağlayabilirsiniz.

 2018 dekorasyon modelleri hem çok şık hem de alımlı bir o kadar rahat olarak dekore edilmelidir, tüm gözlerin üzerine çevrildiği, ilk fikrinizin oluştuğu ve tüm ailenin ortak yaşam alanı olan salonlar bunun yanı sıra misafirlerin ağırlandığı alanlardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ