Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Boğa Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

2018 Boğa Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

Bugün astroloji bölümünde ele alacağımız burç boğa burcunun anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçlar konusudur. Bildiğiniz gibi boğa burçları biraz inatçı burçlardır. Oldukça sadık, güvenilir, uyumlu ve sevecendir.

2018 Boğa Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

Bu anlamda boğa burcu kadınlarına bakacak olursak, en iyi anlaştığı burçlar yengeç, balık ve akrep burcudur. Ayrıca oğlak ve başak burçları ile de iyi anlaşır. Boğa burcu kadını oldukça romantik ve duygusal yapıdadır. Bu kişilikte bir erkek arıyorsa yengeç, balık ve akrep, eğer aynı kendisi gibi garantici birini arıyorsa da başka ve oğlak burcu ile güzel anlaşır. Boğa burcu kadınının pek anlaşamadığı burçlar da koç burcu, aslan burcu, yay burcu, kova burcu, terazi burcu ve ikizler burcudur.

Boğa Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

2018 boğa burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar yazımızda sırada boğa erkekleri var. Boğa burcu erkeği kadın olarak en iyi anlaştığı burçlar genellikle yengeç, akrep ve balık burcu kadınlarıdır. Burada bu burçlardaki kadınların evlerine düşkün olmaları, duygusal ve romantik olmaları .ok etkilidir. Ayrıca düşünce ve duygusal olarak oğlak ve başak burçları ile de güzel anlaşır. Kendisi de biraz inatçı olan boğa burcu erkekleri yine inatçı olan oğlak burcu ile anlaşsa da bazen çatışabilirler. Boğa erkeklerine güvenip ve size güvenmesini sağlarsanız, çok mutlu bir ilişki yaşamanız kaçınılmazdır. Çünkü boğa burçları güvenilir ve güvenmeyi isteyen burçlardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ