Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Boğa Burcu Erkeği Ve Özellikleri (21 Nisan – 20 Mayıs)

2018 Boğa Burcu Erkeği Ve Özellikleri (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burcu erkeği çok inatçı bir yapıya sahiptir. Eğer bir konu hakkında karar aldıysa onu, bu kararından döndürmek imkansızdır. Bir şeyleri zorla asla yaptıramazsınız.

2018 Boğa Burcu Erkeği Ve Özellikleri (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bununla birlikte boğa burcu erkeği oldukça sessiz, uyumludur. Fakat çok sinirlenirse kırıcı biri olur. Boğa burcu erkeklerini fazla kızdırmamak gerekir. Sakin görüşlerine rağmen iç dünyaları çok hareketlidir. Oldukça çalışkan ve azimli erkeklerdir. Çalışkanlıkları sayesinde üstesinden gelemyecekleri iş yoktur. Pes etmek onlara göre değildir. Boğa burcu erkeği ve özellikleri arasında oldukça sakin ve sabırlı olmaları vardır. Sorumluluklarının farkındadır ve ona göre davranır. Asla sorumluluklarından kaçmaz. Çok sevecen ve sıcak kanlıdır. Boğa erkeği bütün insancıl özelliklere sahiptir. Arkadaşlıklar ve dostluklar onlar için çok önemlidir. Fakat herkes ile dostluk kurmazlar. Boğa erkekleri zorda olan dostlarını, kesinlikle yalnız bırakmaz.

Boğa Burcu Erkeği Ve Özellikleri

2018 Boğa Burcu erkeği ve özellikleri (21 Nisan – 20 Mayıs) yazımıza devam ederken, boğa burcu erkeklerinin en önemli özelliklerinden birisi olan güvenilir insan olmalarından bahsetmeden olmaz. Astroloji açısından bakıldığında burçlar arasında inatçılıkları ve sadık olmaları ile tanınırlar. İnsanlara son derece güven veren bir yapıları vardır. Dertlerine derman olmaya çalışırlar. İkna kabiliyetleri çok iyidir. Herkesi ikna edebilirler. Güçlü bir karaktere sahip görünseler de oldukça kırılgan bir yapıları vardır. Kendilerine özgü bir ağırlıkları vardır. Çok saygılıdır ve kendisine de saygı duyulması isterler. Lüksten ve konfordan çok hoşlanırlar. Oldukça cömert bir yapıları vardır fakat savurgan değillerdir. Boğa burcu erkeği ev hayatına çok önem verir. Dışarıda vakit geçirmek yerine evinde kalmayı tercih ederler. Aşk hayatında sadakat çok önemlidir. Kesinlikle güvenilir. Uzun bir beraberlikten sonra evlenmeyi seçer. Kaba bir erkek değillerdir. Biraz dar görüşlüdürler ve keyiflerine çok önem verirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ