Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Balık Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

2018 Balık Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Balık burçları duygusal, romantik insanlardır. Oldukça yetenekli insanlar olmalarına rağmen bunun farkında değillerdir. Alçak gönüllü insanlardır.

2018 Balık Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Hayalperest, sezgileri kuvvetli sakin ama bir o kadar da sinirli olabilirler. Geleceğe dair plan yapmazlar ve günlük olarak yaşarlar. Gizemli ve derin insanlardır. Yeniden doğum ve ölümü simgeleyen bir burçtur. Balık burcu mistik düşüncelere sahip olan insanlardır.

Anlaştığı Burçlar

Balık burcunun anlaştığı burçlardan biri olan ve kendisi gibi su grubundan olan yengeç burcu ile çok güzel anlaşır. Beraberlikleri romantik ve duygusal olur. Çok tutkulu bir aşk yaşayabilirler. Arkadaşlığa önem veren bir burç olan oğlak burcu ile de çok iyi anlaşırlar. Balık ve oğlak iyi birer dost olurlar. Ayrıca yine balık burçları başak burçları ile çok iyi anlaşarak dostluklar kurabilirler.

Anlaşamadığı Burçlar

Balık burçları sakinliği seven burçlardır. Bunun tam tersi olan ikizler burcu ile pek anlaşamazlar. Yönetmeyi ve lider olmayı seven aslan burcu ile de anlaşamazlar. Yay burcu biraz umursamaz bir burçtur. Onun tam tersi olan balık burcu ile anlaşmaları çok zor olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ