Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Balık Burcu Kadını Ve Özellikleri (19 Şubat – 20 Mart)

2018 Balık Burcu Kadını Ve Özellikleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu kadını ve özellikleri arasında en dikkat çeken özelliği çok inatçı bir yapısı olmasıdır.ayrıca oldukça hırslı kadınlardır.

2018 Balık Burcu Kadını Ve Özellikleri (19 Şubat – 20 Mart)

Çekiciliği ile dikkat çeken bir yapısı vardır. Beğenilen kadın tiplerindendir. İyi huylu ve sempatiktir. Balık burcu kadını romantik ve çok duygusal bir yapıya sahiptir. Duyguları mantıklarından önce gelir. Ev hayatına düşkünlerdir. Evlerinde olmak onlara huzur verir. Sezgileri çok güçlü ve sezgisel olarak hareket ederler. Konfor ve rahat bir yaşam önem verdikleri şeyler arasındadır. Hatta rahatlarına çok düşkünlerdir. Sosyal çevrelerinde saygı görmek isterler. Saygı ve ilgi görmek onları çok mutlu eder. Sanatsal yanları ağır basan bir yönleri vardır. İnce ruhlu, duygusal ve bir o kadar da kıskançlardır. Her zaman en iyi şeylere sahip olmak gibi istekleri vardır. İstediklerini elde etmek için her şeyi yaparlar.

Balık Burcu Kadını Ve Özellikleri

2018 balık burcu kadını ve özellikleri (19 Şubat – 20 Mart) başlıklı yazımıza devam ederken astroloji açısından bakıldığında balık burcu kadınları, beğenilen bir yapıya sahiplerdir ve oldukça sosyal kadınlardır. Zarif, narin ve biraz da hayalperesttir. Kurduğu hayallerin peşine düşebilir. Değişken bir yapıya sahip olduğundan bir anda gülebilir ve ağlayabilir. Fakat nedenini söylemeyi tercih etmez. Sanata yatkın kadınlardır. Konu estetik olsun yeter. Hemen ilgi duyabilirler. Balık burcu kadını ve özellikleri arasında misafirperver olmaları dikkat çeker. Misafirlerine her zaman kaliteli şeyler sunmayı sever. Anlayışlı bir yapıya sahip olan balık kadını, çevresindeki insanları anlamaya çalışır ve karşılık beklemeden yardımcı olmaya çalışır. Kıymet bilinmesi onun için önemlidir. Çok zengin bir iç dünyası vardır. Bazen bu nedenle insanlardan uzak duruyor görüntüsü verebilir. Her şeye rağmen sıcakkanlı ve sevecen yapıları vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ