Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Balık Burcu Erkeği Ve Özellikleri (19 Şubat – 20 Mart)

2018 Balık Burcu Erkeği Ve Özellikleri (19 Şubat – 20 Mart)

Balık erkeği, çok hayalperesttir. Sürekli hayal kurar ve gerçek hayattan uzaklaşır. Oldukça duygusaldır. Yani duyguları ve hayalleri ile yaşar. Balık burcu erkeği, çok beyefendi ve nazik bir kişiliğe sahiptir.

2018 Balık Burcu Erkeği Ve Özellikleri (19 Şubat – 20 Mart)

İnsanları kırmaktan çekinir. Fakat bazen şaşılacak derecede kırıcı olabilir. Bunun nedeni kullandığı kelimeleri yanlış seçmesinden kaynaklanır. Asıl anlatmak istediğini yanlış anlatır. İstemeden de olsa kırıcı olur. Bazen umursamaz bir insan olabilir. Balık burcu erkeği ve özellikleri arasında iyimser kişiliği ön plana çıkar. Kesinlikle kötü niyet beslemez, kimseye kötülüğü dokunmaz. Balık burcu erkeği genellikle düzensizdir.

Balık Burcu Erkeği Ve Özellikleri

2018 balık burcu erkeği ve özellikleri (19 Şubat – 20 Mart) arasında en belirgin olanı sorumluluk almayı sevmiyor oluşudur. Sorumluluk almaktan çekinir. Kendisini kısıtlanmış gibi hisseder. Böyle hissettiğinde çok mutsuz biri olur. Asla kötü düşüncelere sahip biri değildir. Çıkarcı ve yapmacık hareketlerde bulunmayı sevmez. İnsanlara hemen güvenebilir. Bu güven duygusu bazen sıkıntı çıkarabilir. Kolayca kandırılabilir. Balık burcu erkeğine astroji açısından bakıldığında diğer burçlara göre daha hassas bir yapıya sahiptir. Bazen tembel olabilir. Fakat pratik bir zekaya sahiptir. Oldukça romantik bir erkektir. Her konuya girmez ve tartışmalardan uzak durmaya çalışır. Sanatsal bir kişiliği vardır. Güzel olan her şeyi beğenir. Beğendiği şeyi almak için fazladan para bile verebilir. Rahatlığına çok düşkündür. Oldukça sosyal ve gezmeyi, eğlenmeyi sever. Çok fazla arkadaş çevresi yoktur. Çünkü herkesle anlaşamaz. Bunlara rağmen aile hayatına önem verir ve ailesi ile vakit geçirmeyi sever. Bir kadını seviyorsa ona aşkların en güzelini yaşatabilir. Sevdiği kadına karşı sevecen ve anlayışlıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ