Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Aslan Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

2018 Aslan Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

Astroloji açısından bakıldığında aslan burçları, lider ruhlu olmalarıyla ön plana çıkarlar. Canlılık, gösteriş, asalet, liderlik onların ruhlarında var.

2018 Aslan Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

Hangi açıdan bakarsanız bakın, oldukça cömert insanlardır. Hem maddi, hem manevi. Çok iyimser, şefkatli, sadık ve gururlu insanlardır. Aslan burrçlarıyla vakit geçirmek eğlencelidir. Oldukça sosyal insanlardır. Öz güven sahibi ve sorumluluk sahibidirler. Fakat kendisini çok beğenir. Biraz küstah olabilir.

Anlaştığı Burçlar

Aslan burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar yazımıza anlaştığı burçlarla devam edelim. En iyi anlaştığı burçlar koç ve yay burçlarıdır. Kendi yapılarına çok benzer yapıları vardır. Koç ve yay burçları da aynı aslan burçları gibi enerjik, neşeli ve aktiflerdir. Partner olarak da koç ve yay ile beraberlik kurabilir.

Anlaşamadığı Burçlar

Aslan burcunun lider ruhlu olması, aynı zamanda akrep burcunun da aynı liderlik ruhuna sahip olması, birbirleriyle anlaşmasına fazla olanak tanımaz. Çatışırlar. İki taraf da birbirine liderlik taslayacağından anlaşmaları çok zor olur. Aslan burcunun anlaşamadığı bir diğer burç ise kovadır. Kovalar, özgürlüklerine oldukça düşkündürler ve baskı altında olmayı istemezler. Aslan burcunun baskıcı karakteri ile uyuşmaz. Bu yüzden anlaşmaları çok zordur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ