Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Aslan Burcu Erkeği Ve Özellikleri ( 23 Temmuz – 23 Ağustos)

2018 Aslan Burcu Erkeği Ve Özellikleri ( 23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan burcu erkekleri ılımlı insanlardır. Çevresindeki insanlara karşı sevecen ve anlayışlı bir tavır sergilerler. İnsanları kırmaktan hoşlanmazlar. Herkese samimi davranırlar. Sevecen ve oldukça zeki insanlardır. Olayları çabuk çözebilen pratik insanlardır.

2018 Aslan Burcu Erkeği Ve Özellikleri ( 23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan burcu erkeği ve özellikleri arasında çok gururlu olmaları dikkat çeker. Çok çabuk kırılabilirler. Aslan burcu erkeği liderlik vasvına sahiptir. İş çevresinde olsun, sosyal çevresinde olsun liderlik ruhunu ön plana çıkarır. İlgi görmekten ve övülmekten çok hoşlanırlar. İlgi görmek için de biraz uğraşırlar. Kızdıkları zaman hemen sakinleşirler. Sinirleri uzun sürmez. Buna rağmen hemen sinirlenebilirler. Fakat kin tutamazlar. Astsoloji açısından bakıldığında oldukça enerjik bir yapıları vardır hep hareketlidir ve kolay kolay yorulmaz. Tek bir konuya yoğunlaşamaz. Krallık duygusuyla hareket ettiğinden bunu korumak için çaba gösterir. İyi birrol yeteneği vardır. Bazen acımasız davranabilirler. Buna rağmen iç dünyalarında daha sevecen bir yapıları vardır.

Aslan Burcu Erkeği Ve Özellikleri

2018 Aslan burcu erkeği ve özellikleri (23 Temmuz – 23 Ağustos) başlıklı yazımıza devam ederken, aslan erkeği dikkat çekmeyi çok sevdiğinden giyimlerine çok düşkün olduklarını söylemek gerekir. Beraber olduğu kadının da gösterişli olmasına özen gösterir. Aslan erkeği dostluklara önem vermesiyle tanınır. Bu yüzden arkadaş çevresi çok geniştir. Gezmeyi, eğlenmeyi severler. Detaylara önem verirler ve ellerindeki işi bitirmek için çaba gösterirler. Çalışkan olsalar da emir altında çalışmak onlara zor gelebilir. İyi bir yönetici kişiliğe sahiptir. Kendi işlerinde çalışmayı tercih ederler. İnsanları etkilemeyi başarırlar. Merhametlidirler ve herkese yardımcı olmaya çalışırlar. Aktif yaşamayı sevse de aile hayatı onlar için çok önemlidir. Aşk hayatları hareketlidir. Gerçek aşkı bulana kadar bu hareketlilik devam eder. Bulduğunda ise biraz baskıcı ve kıskanç olabilir. Aslan erkeği öncelikle kendisine çok önem verir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ