Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Akrep Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

2018 Akrep Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Akrep burçları cömert, sabırlı ve tutkulu insanlardır. Doğalarında liderlik vardır. İnsanlara fazla güvenmezler ve çok iyi sır tutarlar.

2018 Akrep Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Çok fazla kuşkucu insanlardır. Güvendikleri insanlara ise sonuna kadar güvenirler. Hayatta her şeyi çok ciddiye alırlar. Hayatlarına karışılmasından hoşlanmazlar ve oldukça kinci yapıları vardır.

Anlaştığı Burçlar

Akrep burcundan olan insanlar duygusal ve tutkulu olduklarından, kendileri gibi olan balık burçları ile iyi anlaşırlar. İki burçta su grubundan oldukları için gayet iyi anlaşırlar. Yine su grubundan olan yengeç burcu ile de anlaşır. Birbirlerini tamamlayan burçlardır. Her ikisi de güvenilir ve tutkularından vazgeçmezler. Çok iyi birliktelik oluşturabilirler. Ayrıca dengeli ve hayatı ciddiye alan terazi burcu ile de çok iyi anlaşırlar.

Anlaşamadığı Burçlar

Akrep burçları, kendisi gibi liderlik duygusu ön planda olan aslan burcu ile fazla anlaşamaz. Her durumda birbirlerine rakip olacaklardır. Ani karar almaları ile tanınan koç burçları, sabit fikirli ve sakin olan akreplerle anlaşamazlar. Hem esprili hem de değişken özelliğe sahip olan ikizler burcu ile de fazla anlaşamazlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ