Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2018 Akrep Burcu Erkeği Ve Özellikleri (24 Ekim – 22 Kasım)

2018 Akrep Burcu Erkeği Ve Özellikleri (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burcu erkeği, çok istekli ve arzuludur. Yapmak istediği şey için mücadele eder. Yeniliğe açık ve öğrenmeye isteklidir. Çok kararlı yapıları olduğundan yapmak istediklerini mutlaka yaparlar.

2018 Akrep Burcu Erkeği Ve Özellikleri (24 Ekim – 22 Kasım)

Dışardan çok duygusal görünmese de Akrep burcu erkeği, oldukça duygusal bir yapıya sahiptir. Dış görünüşü çok neşeli ve eğlencelidir. Fakat iç dünyalarında karamsarlardır. Arada bir romantik tavırlar sergiler. Akrep erkekleri çok duyarlı insanlardır. Çevresinde olan şeylere duyarsız kalamazlar. Güçlü bir kişiliği vardır. Zevkine çok düşkündür ve hayatın tadını çıkarmayı ister. Akrep burcu ve özellikleri arasında şüpheci biri olması dikkati çeker. Herkese hemen güvenemez. İnsanları eleştirmeyi severler. Fakat eleştirilmekten hiç hoşlanmazlar. Oldukça güvenilir ve açık sözlü erkeklerdir. Kendileri insanlara pek güvenmese de, çok güvenilir insanlardır.

Akrep Burcu Erkeği Ve Özellikleri

2018 Akrep Burcu erkeği ve özellikleri (24 Ekim – 22 Kasım) başlıklı yazımıza devam ederken, özgürlüklerine çok düşkün olduklarını söylemek gerekir. Bu konuda hiç taviz vermezler. Eğer özgür değilse çok ters biri olabilir. Bakışları çok etkili olduğunda gözleriyle konuşur. Duygularını gözleriyle belli eder. Akrep burcu erkeği naif insanlarla kesinlikle anlaşamaz. Açık sözlü oldukları gibi çok da dürüst bir yapıları vardır. Belirsizlikten hoşlanmazlar. Onlara karşı son derece açık davranılmalıdır. Ev hayatını sevse de dışarıda vakit geçirmek daha cazip gelir. Çünkü sosyal hayatı çok hareketlidir. Eğer biriyle dost olduysa gerçekten ona güvenmiş demektir. Kadınların karşı koyamadığı bir erkek tipidir. Fakat uzun birliktelikler ona göre değildir. Eğer gerçek aşkı bulursa uzun vadeli olabilir. Aşıksa kıskanç olur ve kısıtlar. İnatçı ve bazen acımasız olabilir. Yaratıcı, enerjik ve tutkuludur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ