Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

2017 Dekorasyon Modelleri

2017 Dekorasyon Modelleri

2018 Dekorasyon Modelleri uyumlu renkleri ile en ön plana çıkmaya başladı.  Ev dekorasyonunda farklı renk uyumu çok önemlidir. Kullandığınız renklerde daha geniş, ferah ve huzur yaratan bir eve sahip olabilirsiniz. Giydiğiniz kıyafette ve her şeyde nasıl bir moda var ise mobilya modasında da 2017 yılında farklılıklar modeller vardır. Ev dekorasyon modası arasında parke modelleri hakkında da bir takım araştırmalar yapmanız çok isabetli olacaktır.

2017 dekorasyon Modelleri, pastel tonlar daha fazla kullanılacaktır. Mobilya modeli seçiminde ise kahverengi ve koyu renk tonları yerini cıvıl cıvıl olan pastel renkleri mavi, yeşil, bordo renkler kullanılacaktır. Bu yeni yıla rengarenk evlerimiz olacak.  Yine 2018 mobilya modasında 2019 mobilya modelleri ön planda olacak gibi. Evimizin veya iş yerimizin Zemin dekorasyonunda parkeler daha kullanışlı olacak ve renklerde ise çok açık tonda gri tarzı renkler kullanılacak. Ahşabın o güzel sıcaklığını evinizde hissedeceksiniz. 2018 aydınlatma ve 2019 aydınlatma trendlerinde sarkıt avize aydınlatma modelleri mekanınızın dekorasyonunda yerini alacaktır.

2017 dekorasyon Modelleri Eşlerimizin en çok kullandığı ve özenerek dekorasyonunu yaptığı ve en çok kullandığı mutfak bölümünde, 2018 mobilya ve gelecek 2019 mobilya modelleri çok renkli olacak. Pastel tonların ağırlıkta olacağı rengarenk mutfak dolabı modellerini tarzı ve mutfak masası ile tamamlanacaktır. Mutfaklarımızda sürekli buhar, yağ olacağı sebebiyle seçilen renkte daha bir önem kazanmaktadır. Fazla kiri, tozu belli etmeyecek renkler tercih edilmeli. Mutfağımızın dekorasyonunda duvarlarında fayans olması temizlik açısında daha önemli ve mantıklıdır. Güzel bir fayans modeliyle seçerek şık mutfak dekorasyonu ortaya çıkarabilirsiniz. Ev dekorasyonu açısından işinize yarayacak 2018 Dekorasyon Modelleri ve 2019 dekorasyon modelleri arasında gözde renkleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ